Drzwi zewnętrzne drewniane

Drzwi wejściowe drewnianeZewnętrzne drzwi drewniane to gwarancja bezpieczeństwa oraz solidności. To klasyka, która doskonale prezentuje się w każdej konfiguracji budowlanej.

Produkujemy drzwi z prawdziwego drewna. Nie stosujemy półproduktów, ani słabej jakości płyt wiórowych. Nie musisz obawiać się, że zostaną one sforsowane przez włamywacza czy też ulegną zniszczeniu podczas nadmiernego przeciągu.

Proponowane przez nas zewnętrzne drzwi drewniane wzbogacone są o profesjonalne wykończenia antywłamaniowe. Stosujemy specjalne wypełnienia, które zwiększają masywność oraz stabilność drzwi, a także montujemy specjalistyczne okucia metalowe. Dzięki nim możesz spać spokojnie, Twoje drzwi wejściowe są zaporą nie do przejścia.

Oprócz wyjątkowych surowców oferujemy także ciekawe oszklenia drzwi – od matowych, poprzez półprzezroczystych, aż po tradycyjne, całkowicie przezroczyste oszklenie. Szkło zabezpieczone jest przed włamaniem i jest niemalże nietłukące. Gwarantujemy 3-letni okres bezawaryjnego używania naszych drzwi zewnętrznych. W przypadku problemów, służymy natychmiastową pomocą oraz poradą.