Drzwi wewnętrzne drewniane

Drewniane drzwi wewnętrzneDrzwi wewnętrzne montowane pomiędzy poszczególnymi pokojami nie wymagają takiej masywności, jak drzwi PCV zewnętrzne. Różnią się one zatem od drzwi wejściowych zarówno samym surowcem, jak i sposobem zabezpieczeń.

Nasze drzwi wewnętrzne produkujemy ze specjalnych płyt oraz paneli. Dzięki temu oprócz solidności, zapewniamy im lekkość oraz łatwość montażu. Zastosowanie paneli nie jest jednakże równoznaczne z tym, że proponowane przez nas produkty są gorszej jakości. Dzięki dużemu doświadczeniu wiemy, jak skutecznie połączyć lekkość konstrukcji z trwałością i długim okresem bezawaryjnego użytkowania.

W odróżnieniu od drzwi zewnętrznych większość naszych produktów przeznaczonych do wnętrz nie posiada zabezpieczeń antywłamaniowych oraz metalowych wzmocnień. W zamian tego oferujemy dodatkowe systemy wyciszające oraz izolacyjne, dzięki czemu nasze drzwi są wyjątkowo energooszczędne.

Oprócz drzwi panelowych proponujemy także wewnętrzne drzwi stalowe oraz wykonane z aluminium. Są one przeznaczone do pomieszczeń gospodarczych oraz magazynowych.