Firma

Drzwi wejściowe drewnianeFirma Drzwi Expert to potentat na rynku wykończeń mieszkaniowych. Zajmujemy się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą profesjonalnych drzwi. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu nasze drzwi cieszą się nie słabnącą popularnością.

Podstawa to surowiec

Wykonujemy drzwi drewniane oraz stalowe. Wykorzystujemy tylko prawdziwe drewno, najwyższej jakości. Nasze drzwi drewniane są solidne i trwałe. Nie zniszczą się po pierwszym roku użytkowania. Nie ma też obaw, że ulegną wypaczeniu lub zniszczeniu przy mocniejszym uderzeniu pięścią.

Z kolei drzwi stalowe dedykujemy do miejsc newralgicznych, które potrzebują szczególnego zabezpieczenia antywłamaniowego. Gwarantujemy wykorzystanie tylko najlepszej jakości stali oraz wykończeń metalowych.

Po drugie bezpieczeństwo

Nasze wejściowe drzwi drewniane to kwintesencja bezpieczeństwa. Dodatkowe wzmocnienia chronią nas przed włamaniami oraz próbami wyważenia. Metalowe okucia nie tylko stanowią o dodatkowej ochronie drzwi, ale dodają im także estetycznego uroku.